Ankara Çankaya Halı Yıkama Şirketleri Arasında En Profesyoneli

Halılar, çalışma alanlarımızda ve yaşam alanlarımızda en sık kullandığımız eşyalarımızdır. Çoğu zaman halılar, bir eşya olmanın ötesinde bulundukları mekanların prestijini yansıtan, kimliğini belli eden, konforunu yükselten ürünlerdir. Kullanıma dayalı olarak da en fazla kirlenen ürünlerdirler. Fakat halıların yıkanması evlerimizde kendi imkanlarımızla yapabileceğimiz bir şey değildir. Özel makineler ve alanlar gerekir. İşte firmamız 10 yıldır Ankara Çankaya halı yıkama şirketleri arasında lider işletme olarak hizmet vermektedir.

Ankara Çankaya Halı Yıkama Şirketleri ve Hizmetleri

Halı yıkama işlemlerinin kirlenmeye, lekelenmeye bağlı olarak yılda en az bir sefer yapılması gerekir. Halı yıkama işlemini yapacak personelin alanında uzman ve tecrübeli olması gerekir. Bugün piyasada onlarca çeşit halı vardır ve halı çeşitlerinin her biri özel muamele gerektirir. Özel yıkama teknikleriyle özel deterjan kullanılması gerekir. Özellikle tarihi değeri olan halılar, el dokuması halılar, yün halılar, hereke halıları gibi özel halıları her işletme sağlıklı biçimde yıkayamaz. Halı türüne göre müdahale ve deterjan seçimini yapamaz. Bunun sonucunda da halılar zarar görür. Aşınır. Hatta kullanılamaz hale bile gelebilir. Eğer halılarınızın sağlığını muhafaza etmesini ve en iyi şekilde yıkanmasını istiyorsanız Ankara Çankaya halı yıkama şirketleri içinde firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Üstelik işletmemiz sadece halı yıkama hizmeti vermiyor. Halı yıkamayla birlikte şu hizmetlerimiz de mevcuttur:

  • Halı yıkama,
  • Battaniye yıkama,
  • Koltuk yıkama,
  • Yorgan yıkama.

Ankara Çankaya Halı Yıkama Şirketleri İçinde En Ucuzu

Firmamız müşteri memnuniyeti odalı çalışmakta ve müşterilerini aynı zamanda iş ortağı olarak görmemektedir. Bu yüzden halı yıkama işlemlerini gerektiğinde yerinde halı yıkama olarak da verebilmektedir. Duvardan duvara halılarınız, özel üretim halılarınız gerektiğinde özel ekipmanlarla mekanlarınızda yıkanabilmektedir. Fabrikamızda yıkanacak halılarınızda ise adresinizden halılarınız alınıp yıkanıp tekrar adresinize teslim edilmektedir. Toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kontrol, paketleme gibi bütün aşamalar özenle yapılmakta, halılarınızda bulunan lekeler özel deterjanlarımız sayesinde çıkarılmaktadır. Hijyenik biçimde temizlenen ürünleriniz Ankara Çankaya halı yıkama şirketleri arasında en uygun fiyat avantajıyla kullanımınıza sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir