Ankara Halı Yıkama Fabrikası

ankara halı yıkama fabrikasıHalılar ev ve iş yeri gibi alanlarda en çok kullanılan eşyalardan bir tanesidir. Özellikle kültürümüzde evlerin her alanında tercih edilen halıların kolay şekilde kirlenmesi ve belli aralıklar ile yıkanması gerekmektedir. Ankara halı yıkama fabrikası ile sizler için halılarınızın en iyi şekilde yıkanması ve temizlenmesi hizmet sunulmaktadır. Temizletmek ve lekelerinden kurtulmak istediğiniz halılarınız için yılların tecrübesi ile en iyi hizmet verilmektedir.

Ankara Halı Yıkama Fabrikası Yıkama Aşamaları

Ankara halı yıkama fabrikası sizlere kaliteli bir temizleme hizmeti sunabilmek için halılarınızı farklı aşamalardan geçirerek temizlemektedir. Öncelikli olarak halılarınız temizleme işlemi için adresinizden teslim alınmaktadır. Daha sonra özel yıkama alanına getirilen halılarınız için makineli yıkama işlemi uygulanmaktadır. Makinelerimiz halı yıkama işlemi için özel olarak tasarlanmış olan makinelerdir. Bu makineler ile birlikte kullanılan özel başlıklar ile en iyi temizlik sağlanmaya çalışılmaktadır. Yıkanmış olan halılarınız daha sonra kapalı kurutma alanına alınarak kurutulmaktadır. Kurutma işlemi sonrasında yine adresinize teslim edilmektedir. Firma olarak sizler için en kaliteli malzemeler ve en tecrübeli çalışanlar ile hizmet vermekteyiz.

Ankara Halı Yıkama Fabrikası Kalitesi

Ankara halı yıkama fabrikası kaliteli hizmet için özel işlemler uygulamaktadır. Halı yıkama makinelerimiz ile birlikte kullanılan başlıklar ile farklı türlerde halılar için yıkama işlemi yapılırken halıların zarar görmesi engellenmiş olmaktadır. Halı yıkama işlemi için kullanılan deterjanlar ile halıların kir ve lekelerin sökülüp atılırken güzel kokması sağlanmaktadır. Yıkanan halılar için kurutma işlemi kapalı alanda yapılarak halıların tekrar toz ve kir olması engellenmektedir. Halılarınız yıkama işlemi sonrasında teslimat aşamasında özel ambalaj ile kaplanmaktadır. Bu ambalaj ile birlikte halılarınız taşınırken kir ve leke olmamış olacaktır. Bu işlemler ile birlikte halılarınız için ideal temizlik sağlanmış olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir