Büyüyen İlçede Pursaklar Halı Yıkama Fabrikası

Başkent Ankara, İstanbul’un ardından her gün daha fazla büyüyen bir şehir olurken, şehrin büyüyen ilçelerinden birisini de Pursaklar oluşturuyor. Pursaklar ilçesi, kentin merkezi noktalarından biri olmakla birlikte günümüzde 150 bine yakın nüfusuyla önemli bir alan sağlarken, ilçede gelişen yatırım projeleri, yapı projeleri ve kentleşme çalışmaları ile yaşam sayısı her gün daha çok artıyor. Bu nedenle Pursaklar ilçesi her gün daha fazla hizmet işletmesinin kurulması ihtiyacı duyarken, Pursaklar halı yıkama fabrikası noktasında da firmamız ilçede öncü hizmetler sağlıyor. Firmamız sayesinde gerek ev ortamında yerinde halı yıkama gerek iş yerinde yerinde halı yıkama gerek fabrika ve tesislerde otomatik makineler ile el değmeden yıkama yapılabilmektedir.

Pursaklar Halı Yıkama Fabrikası Hizmet Prosedürü

İlçenin en çok tercih edilen Pursaklar halı yıkama fabrikası olarak belirli bir prosedüre bağlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Öncelikle profesyonel ekiplerimiz her noktaya dikkat ederek işlem gerçekleştirirken alınan siparişler üzerine ücretsiz servisimiz adresinize ulaşır, halıları yerinde kontrol ederek etiketler ve makbuz ile teslim alır. Halılar dokuma ve malzeme özelliklerine göre ayrılarak yıkamaya alınır. Yıkama işleminde halılardaki tüm lekeler temizlenene kadar uygun kimyasallar ile işlem yapılır, gereken tamiratları sağlanır ve el değmeden kurutulan halılar tertemiz bir şekilde paketlenerek ücretsiz servisle tekrar evinize ulaştırılır.

Pursaklar Halı Yıkama Fabrikası İçin Halı Türü Fark Etmez

Firmamız çok geniş bir çalışma alanına sahip olarak birçok farklı makine, teçhizat ve sistem ile birlikte yıkama işlemleri sağlamaktadır. Bu nedenle özelliklerine ve hassasiyet noktalarına göre doğru bir şekilde yıkanması gereken halıların her biri için uygun sistemleri sağlayan makinelerimiz yer alırken kullanılacak dezenfektanlar ayrı ayrı belirlenmekte ve her işlem ayrı bir alan içerisinde yapılmaktadır. Net bir şekilde belirtildiği gibi Pursaklar halı yıkama fabrikası olarak hizmet verdiğimiz için bu fabrika alanı içerisinde aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçları karşılayan makine ve ekipman yer aldığı için halı türü fark etmeden yıkama yapılabilir. Yani evinizde yer alan el dokuma Isparta halısı veya antik bir İran halısı fark etmeden yıkanabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir