Çankaya Halı Yıkama Fiyatları

Çankaya Halı Yıkama FiyatlarıÇankaya halı yıkama fiyatları incelendiğinde oldukça uygun halı yıkaması yapan firmalar göze çarpabiliyor. Bu anlamda sadece ucuzluk aranmaması, kaliteye de dikkat edilmesi gerekiyor. Bazı firmalar halı yıkama işlemlerini otomatik makineler ile gerçekleştirmeyebiliyor. Bu ise sağlık açısından çok da yararlı bir uygulama olmayabiliyor. Hijyen konusunda tereddüt yaşamamak için otomatik makineler ile yıkama yapan firmaları tercih etmek gerekiyor. Bu açıdan dikkat edilmesi gereken bir nokta daha bulunuyor. Bu ise otomatik makineler ile yapılan bu hizmetten kaç aşamada işlemlerin tamamlandığıdır. Eğer yeterli aşamadan geçilmiyorsa halı yeterince temiz olmayabiliyor. Lekeler çıkmayabiliyor. Bu gibi istenmeyen durumların ortaya çıkmaması için iyi bir firma tercih edilmesi gerekiyor.

 Otomatik Halı Yıkama Adımları Nelerdir?

Çankaya halı yıkama fiyatları incelendiğinde oldukça uygun fiyata ve kaliteli hizmet veren bir firma bulmak mümkündür. Halı yıkama adımları incelendiğinde ilk olarak firmaya ulaşan halıların tozu alınıyor. Bu işlemin ardından ikinci işlem olarak otomatik makine ile yıkama işlemine geçiliyor. Bahsi geçen aşamada halı temizlik ürünleri ile derinlemesine yıkanıyor. Halı türüne göre burada kullanılan ürün ve makine de değişebiliyor. Bu adımdan sonra ise durulama adımına geçiliyor. Fakat bu aşamalar gerçekleşirken öncelikle uzman ekibin gözlem yapmasına izin veriliyor. Burada herhangi bir leke tespitinde işlemler baştan gerçekleştiriliyor. Durulaması tamamlanan halılar sıkma ünitesine getiriliyor. Burada atılan fazla miktardaki suyu havalandırma ünitesinde tamamen ortadan kaldırılıyor. Ortaya son derece mükemmel temizlenmiş bir halı çıkıyor.

En Uygun Fiyatlara Halı Yıkama İçin Firmamızdan Teklif Alın

Çankaya halı yıkama fiyatları dendiğinde akla gelen ilk firmalardan birisi olan firmamız en iyi hizmeti en ucuza sunuyor. Farklı çeşitlerdeki makineleri ile halı dokularına zarar vermeden işlemleri gerçekleştiriyor. Fiyatlar incelendiğinde ise makine halısı 4 TL, makine yün halı 5 TL, Shaggy, Nepal ve Step halı 5 TL, Hereke halı 6 TL gibi metrekare başı fiyatlar ile yıkanıyor. Ayrıca firmamızda yorgan yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, el dokuma halı yıkama gibi hizmetler de veriliyor. Ürünlerinizin hiçbir zarar görmemesi için büyük özen gösteriliyor. Koltuk takımı yıkamak da firmamız vasıtasıyla mümkün kılınıyor.  

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir