Etlik Halı Yıkama

 

Ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarımızda bizleri rahatsız eden çok sayıda bakteri yerde serili bulunan halı üzerinde gizlenmektedir. Bu bakteriler ayaklarımız sayesinde sürekli yer değiştirerek çevreye yayılmakta ve sağlığımızı tehdit etmeye başlamaktadır. Bu tehlikeleri en aza indirebilmek için, kullandığımız halıları belirli aralıklarla yıkayarak zararlı bakterilerden temizlemeliyiz. Halı yıkama hizmeti almak istediğinizde, Etlik halı yıkama firmamız uzman ekipleri ile sizlere en iyi hizmeti verecektir.

Etlik Halı Yıkama

Etlik Halı Yıkama Aşamaları

Etlik halı yıkama şubemizde ve Ankara Mispak halı yıkama firmamız bünyesinde bulunan tüm şubelerimizde halı yıkama işlemleri uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile en iyi kalitede yapılmaktadır. Halı yıkama işlem aşamaları olarak firmamız tarafından belirlenen işlem adımlarına göre sizlere en iyi hizmet verilmeye çalışılmaktadır. İşlem aşamaları olarak;

 • Merkezimizi arayan müşteriden adres bilgileri ve randevu alınır.
 • Bildirilen adrese gidilir ve yıkatılmak istenilen halılar kontrol edilir, etiketlenir ve paketlenerek alınır.
 • Yıkama merkezine getirilen halılar dokuma türlerine göre ilgili yıkama alanlarına teslim edilir.
 • Halılar üzerinde leke analizi yapılır.
 • Müşterinin halı üzerinde tamirat isteği varsa gerekli çalışmalar yapılır.
 • Halı için en uygun leke çıkartıcı ilaçlar belirlenir.
 • Yıkama işlemi öncesinde halı toz alma işlemine tabi tutulur.
 • Halılar su havuzuna atılır ve iyice ıslanması sağlanır.
 • Havuzdan alınan halılar belirlenen ilaçlar ile yıkanmaya ve lekelerin çıkartılmasına başlanılır.
 • Yıkama işlemi sonrasında durulama ve kurutma bölümlerine alınır.
 • Kuruyan halılar paketlenerek adrese teslim edilir.

Etlik Halı Yıkama Servis Çalışanları

Halı yıkama şirketi olarak çalışanlarda iş ahlakı kurallarına eksiksiz uyulacağı, iş tecrübesinin bulunması, eğitim sertifikalarının bulunması istenilmektedir. Ankara mispak halı yıkama şirketi olarak yılların vermiş olduğu üstün tecrübe ve bilgi birikimi ile hizmet kalitemizi sürekli artırmaktayız. Tüm servis çalışanlarımız belirlenen prensiplere uymakta ve tamamı uzman ekiplerden oluşmaktadır.

Etlik Halı Yıkama ve Kaliteli HizmetYıkadığımız Halı Dokuma Çeşitleri

Etlik halı yıkama şubemize teslim etmiş olduğunuz halılarınız öncelikle dokuma çeşitlerine göre gruplara ayrılır. Kullanmış olduğumuz halılar genellikle el dokuması, makine dokuması, ipek ve yün dokuma gibi çeşitlerden oluşmaktadır.

Etlik Halı Yıkama Ücretleri

Halı yıkama fiyatları her yıl dernek tarafından belirlenmektedir. Yıkatılacak halının ölçüsü, dokuma türü, üzerinde bulunan leke durumu, kullanılacak ilaç miktarı, halının tamirat durumu gibi faktörler halı yıkama ücretlerinde farklılık oluşturmaktadır. Metrekaresi çok olan halı yıkama işlemlerinde özel ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Sık Sorulan Sorular Nelerdir?

İnsanlar haklı olarak, eşyalarına yapılacak işlemler için bazı işlem aşamalarını merak ederler ve çeşitli sorular sormaya başlarlar. Halı yıkama işlemlerinde sık sorulan sorular arasında şu tür sorular yer almaktadır.

 • Halı yıkama firmaları halıları temiz yıkayabiliyor mu?
 • Firmalar güvenilir mi?
 • Yıkama aşamasında halı zarar görür mü? Renklerinde değişme oluşur mu?
 • Hangi halılar daha sık yıkatılmalıdır?
 • Yıkama ücretleri neye göre belirleniyor?
 • Halılar kaç günde yıkanır ve teslim edilir?
 • Halı üzerindeki lekeler tamamen çıkar mı?
 • Halı kenarlarına tamirat yapılıyor mu?

Servis ekiplerimiz hem telefonda sorulan hem de halı teslim almaya gidildiğinde sorulan bu tür soruların tamamını en uygun dille cevaplamaktadır.

Etlik Halı Yıkama FirmalarıHalı Yıkama Hizmetlerimiz

Etlik halı yıkama şubemiz ve diğer tüm şubelerimizde günlük kullanımda olan halıların yıkama ve leke temizleme işlemleri yapılmaktadır. Bazılarında eskilerden kalan ve paha değeri yüksek olan özel dokuma halılar bulunmaktadır. Bu halıların yıkanma işlemi merkezimizde yapılmamaktadır. Özel istek üzerine özel makinalar ile müşterinin yanında ve yerinde yapılmaktadır. Halı yıkama servislerimiz 10 metrekareden fazla olan siparişlere servis hizmeti sunmaktadır.

Halı Yıkamada Kullanılan Kimyasallar

Halı yıkama işlemlerinde en çok talepler halı üzerindeki lekelerin tamamen çıkartılmasıdır. Halı yıkama işlemlerinde kullanılan kimyasal ilaçlar belirlenen prosedürler ile belirlenmektedir. Hangi leke için hangi kimyasalın ne oranda kullanılacağı belirlenmiştir. Kullanılan kimyasallar halı renkleri üzerinde her hangi bir değişim yapmamaktadır.

Etlik Halı Yıkama Servis Süreci

Ankara Mispak halı yıkama şirketi ve şubelerimiz, müşterilerin bizzat ya da telefonla müracaat etmeleri üzerine siparişleri almakta ve adreslerden servislerimiz ile halılar teslim alınmaktadır. Tüm halılar etiketlenir ve temizleme işlemine alınır. Temizleme işlemi tamamlanan halılar tekrar adreslere teslim edilir.

Karşılaşılan Leke Türleri

Halıları yıkatmamızın en büyük sebeplerinden birisi üzerinde oluşan lekelerin temizlenmesini istemektir. Halı üzerinde en çok rastlanılan leke çeşitleri, çay, yemek, kahve, meyve, boya, dondurma, kola, oje, şarap, yumurta, salça gibi lekelerdir.

Firma Adresi

Ankara Mispak halı yıkama şirketimiz Altındağ İlçesinde, Tatlar yolu üzerinde faaliyet göstermektedir. Kızılay’dan Ulus istikametine geldikten sonra Altındağ Tatlar yolunu takip ettiğinizde firmamız önüne geleceksiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir