Etlikteki Halı Yıkamacılar

Halılar evlerde ve diğer alanlarda en çok kullanılan eşyalar arasındadır. Yerde serili olması ve üzerinden çok fazla geçilmesi hızlı şekilde kirlenmesine neden olmaktadır. Kirlenen halıların belirli aralıklar ile yıkanması tavsiye edilir. Halıları evde ya da başka yerlerde yıkamak pek mümkün değildir. Bunun içinde halı yıkama firmaları faaliyet göstermektedir. Ankara’da Etlikteki halı yıkamacılar sayesinde halılarınız her zaman tertemiz olacaktır. Kirlenmiş olan halılarınızı yıkayıp temizleyip sizlere temiz şekilde sunmaktadır. Sizlerde bu halıları en özel anlarınızda ve evlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Etlikteki Halı Yıkamacılar ve Hizmet Seçenekleri

Etlikteki halı yıkamacılar halılar için özel yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınız kirlendiğinde yıkama firması ile iletişim sağlamak yeterli olacaktır. Yıkama firması adresinizden halılarınızı teslim alırken size kaç adet halı alındığına dair belge bırakacaktır. Bu işlem sonrasında yıkama işlemine geçilmektedir. Halıların üzerindeki toz ve kirler öncelikli olarak süpürülür. Daha sonrasında özel makine ile yıkama işlemine başlanır. Yıkama işlemi halı yıkama şampuanı ile yapılır. Bu şampuanlar ve makineler halıların en iyi şekilde temizlenmesini ve yumuşacık olmasını sağlar. Halı yıkama şampuanı sayesinde halılar mis gibi kokular ile kullanılabilecektir. Yıkama işlemi sonrasında durulama ve kurutma işlemi için üzeri kapalı alanlar kullanılır. Bu alanda yapılan durulama ve kurutma sayesinde halılar tekrar kirlenmemiş olur. Kurutulmuş olan halılar özel ambalaj ile kaplanarak teslim edilebilir hale getirilir. İşlemleri biten halılar yine adresinize teslim edilecektir. Bu şekilde halılarınız en iyi şekilde yıkanacak ve sorunsuz şekilde teslim edilecektir. Yıkama işlemi için arıtılmış su kullanılmaktadır. Halı yıkama makineleri ile kullanılan başlıklar sayesinde hem lekeler kolay şekilde çıkmakta hem de halılara zarar gelmemektedir.

Etlikteki Halı Yıkamacılar ve Fiyatları

Etlik halı yıkamacılar farklı türdeki halı seçenekleri için hizmet sunmaktadır. Yıkanan makinelerin türlerine göre yıkama fiyatları değişiklik göstermektedir. Makine halısı standart yıkama işlemine tabi tutulduğu için daha uygun fiyatlıdır. Ancak shaggy, nepal, yün ve benzeri özel halılar özel yıkama işlemi gerektirir. Bunun içinde halılar özel fiyatlar ile yıkanabilmektedir. Bu halılar için kullanılan farklı malzemeler bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir