Keçiören Halı Yıkama

Yaşadığımız çevrelerde ve yaşam alanımız olan evlerde temizlik işlerine çok fazla önem veririz. Özellikle sürekli ayaklarımızın altında olan halıların temiz olması sağlık açısından çok önemlidir. Halılar mikropların en kolay gizlendiği eşyalardır ve bu eşyaların düzenli olarak yıkanması gereklidir. Birçok insan halılar üzerinde biriken tozlar nedeniyle alerjik rahatsızlıklar duymaktadır. Halı yıkama iş yerimizde evlerinizde kullandığınız halı ve benzeri tüm eşyalarınız özenle yıkanarak hijyenik duruma getirilmektedir.

keçiören halı yıkama yorumlarıKeçiören Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama işlemleri evden teslim alınıp, tekrar eve teslim edilene kadar çeşitli aşamalardan geçer. Bu halı yıkama işlem aşamalarını oluşturmaktadır. Evlerde kendi kendimize yapmaya çalıştığımız halı yıkama işlemlerinde gizlenmiş olan bakteriler tamamen temizlenmemekte ve lekeler tamamen çıkarılamamaktadır.

 

Halılarınızı yıkamak için;

 • Firmamız ile iletişim kurarak halı yıkatma isteğinizi belirtmelisiniz.
 • Yıkanacak halılarınız servislerimiz tarafından evinizden teslim alınır.
 • Teslim alınan halılar, halı cinsine ve dokumasına göre sınıflandırılarak kendisine özgü yıkama bölümüne aktarılır.
 • Yıkama işlemi öncesinde tüm halıların dövme ve vakumlama yöntemleri ile tozları alınır.
 • Halının cinsine, rengine, dokumasına ve lekesine göre kullanılacak ilaç ve yıkama yöntemleri belirlenir.
 • Halı özelliğine göre, otomatik makine, havuz ya da fırça yöntemi ile yıkama işlemine alınır.
 • Yıkanan ve lekeleri çıkartılan halılar durulama işlemine alınır.
 • Sıkma ve kurutma işlemleri ile halı yıkama işleminin tamamlanması sağlanır.
 • Yıkama işlemi biten halılar özel olarak paketlenir ve adreslere teslim edilir.

keçiören geneli halı yıkamaKeçiören Halı Yıkama Servis Çalışanları

İnsan sağlığı için büyük önem taşıyan halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye, yorgan yıkama, perde yıkama gibi işlemler yapan Ankara mis-pak halı yıkama firmamız hizmet kalitesine büyük önem vermekte ve çalışan tüm servis elemanlarını eğitimli ve deneyimli kişiler arasından seçmektedir. Çalışanların iş disiplinleri ve müşteriye karşı nezaketleri büyük önem taşımaktadır.

MİS-PAK Halı Yıkamanın Yıkadığı Halı Dokuma Çeşitleri

Her evde birden fazla halı bulunmaktadır. Her halının dokuma türü farklı olabilir. Halı sektöründe, halılar el dokuması, makine dokuması, yün halı, ipek halı gibi çeşitli sınıflara ayrılır. Halı yıkama işlemlerinde halı dokuma türüne göre yıkama işlemleri farklı olarak uygulanmaktadır. Dokuma iplerinin yapısına göre yıkama şampuanı ve leke ilacı seçimi yapılır. Halı yıkama şubemizde leke analizi yapıldıktan sonra yıkama işlemine başlanılır.

Keçiören Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama işlemleri sağlık açısından büyük önem taşıyan işlemlerdir ve bu işlemlerde kullanılacak şampuanların, temizleme ilaçlarının seçimi dikkat gerektiren işlerdir. Halı yıkama işlemleri için belirlenen ücretler, halının cinsine göre, ebadına göre, dokuması ve üzerinde bulunan leke cinsine, leke büyüklüğüne göre değişmektedir. Halı yıkama iş yerimiz sizlere en uygun fiyatları vererek kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Fiyat Listesi

Halı Yıkamada Sık Sorulan Sorular Nelerdir?

Kullandığı halıları, koltukları, perdeleri yıkatma ihtiyacı hisseden tüm insanlar kafalarında bazı sorulara cevap ararlar. En çok rastlanılan sorular ise şunlardır.

 • Halılarımızı servise teslim ettikten sonra başına bir şey gelir mi?
 • Profesyonel halı yıkama işlemi nedir? Halı yıkama zamanı geldiği nasıl anlaşılır?
 • Halı yıkama için teslim alma servisleriniz ücretlimi?
 • Halı yıkama işlemi kaç gün sürer ve ne zaman teslim edersiniz?
 • Yıkanan halılar hangi yöntemle kurutulmaktadır?
 • Halılar elle mi ya da makine ile mi yıkanıyor?

Tüm bu sorular müşterinin kafasında yer eden sorulardır ve tüm soruların cevapları müşteriye en iyi şekilde tek tek anlatılmaktadır.

Pursaklar halı yıkama yerleriHalı Yıkama Hizmetlerimiz

Ankara mis-pak halı yıkama şirketimiz birçok bölgede insanlara çeşitli temizlik hizmeti vermektedir. Halı, koltuk, perde, yorgan, battaniye gibi eşya temizlemeleri özenle yapılmaktadır. Hizmet alanı ve kapsamını geniş tutan firmamız, müşterinin istemesi durumunda ebadı büyük olan halılarını yerinde özel makinalar ile yıkama hizmeti de vermektedir. Özellikle iş yerlerinde ebadı çok büyük olan halılar bulunmaktadır. Bu halıların yerinden alınması ve taşınması sorun olabileceği için yerinde yıkama hizmeti de verilmektedir. Bu tür hizmetlerimiz için 10 metrekare ve üzeri halılar için uygulanmaktadır. Antik değeri bulunan halılarınızın yıkama işlemleri firmamız tarafından kabul edilmemektedir.

Halı Yıkamada Kullanılan Kimyasallar

Halı yıkama işlemleri için belirlenen prosedürlerde kullanılacak kimyasal ilaçlar belirlenmiştir. Halı dokuma ve ip türüne göre, leke türü ve analizlerine göre kullanılacak kimyasallar farklıdır. Halı yıkama iş yerimizde leke analizi yapıldıktan sonra kullanılacak kimyasal belirlenir ve halı üzerinde herhangi bir renk ve yıpranma tahribatı oluşturmadan halı yıkama işlemi tamamlanır.

Ankara Mamak halı yıkama fiyatlarıHalı Yıkama Servis Süreci

Halı yıkama firması olarak hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlerin yanınızda olmaya çalışıyoruz. Halı yıkama işlemleriniz için firmamızı telefon ile aramanız yeterlidir. Servislerimiz en kısa sürede yanınıza gelerek halılarınızı inceler, leke tespiti yapar, dokuma durumlarına göre sizlere yıkama işlemleri hakkında bilgiler verirler. Yıkama için teslim alınan halılarınız en hızlı ve en temiz şekilde yıkandıktan sonra tekrar adresinize teslim edilecektir.

Halı Yıkamada Karşılaşılan Leke Türleri

Evlerimizde ne kadar dikkat etsek te bir şeyler dökülmesini önleyemeyiz. Halılar üzerinde tespit ettiğimiz leke türleri, çay lekesi, kahve lekesi, dondurma lekesi, kola lekesi, boya, oje, çeşitli meyve lekeleri, şarap gibi içki lekeleri, yemek türü lekeleri gibi lekelere rastlanılmaktadır.

Mis-Pak Halı Yıkama Firma Adresi

Halı yıkama alanında hizmet veren Keçiören halı yıkama firmamız, Ankara ili geneline hizmet vermektedir. Merkezimiz Keçiören ilçesi, Etlik mahallesinde bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir