Mamak Halı Yıkama Firması

Mamak Halı Yıkama FirmasıMamak halı yıkama firaması ile evin estetik siluetinin en önemli parçaları olan halıların  toz, kir, bakterilerin temizlemede hizmet veren en önemli firmalardan bir tanesidir.   Görüntüsünün iyi olmasının yanında halıların bakımı, insan sağlığı açısından çok önemli bir yere sahiptir, çocuklu evlerde bu önem daha da artmaktadır, çünkü çocuklar zamanlarının çoğunu halılar üstünde oynayarak geçirirken, halılara direk temas etmekte, halıda bulunan bakteriler uzman ellerce temizlenmediği takdirde ev sağlığını tehdit edebilmektedir. Mamak halı yıkama halılarınızı bakterilerden özenle temizler. Ayrıca toplu yaşamın olduğu otel ve pansiyonlarda halıların ev halılarından daha sık yıkanması müşteri sağlığı açısından hayati önem arz eder.

Halı Yıkamanın İncelikleri 

Mamak halı yıkama firması öncelikli olarak halı yıkanırken ilk dikkat edilmesi gereken ilk husus, halının dokusuna zarar vermemektir, firma bunun bilincindedir.  Narin ve nadide olan halı dokusu yıkamadan sonra rengini kaybetmemeli yüzeyi zarar görmemelidir. Halı yıkanırken dikkat edilecek ikinci husus toplu halı yıkama yerlerinde halılara gerekli özenin gösterilmesi, kalite deterjanın kullanılmasıdır. Halılar dezenfekte edilirken, kullanılan dezenfektanlar anti alerjik olmalı, halı yıkama özen sabır emek isteyen bir süreçtir, halı yıkandıktan sonra kurutulması safhasında da yıkama kadar özen gösterilmesi gerekmektedir, halıların kurutulma işlemi yapılırken direk güneş ışığına maruz kalmaması gerekir, aksi halde yün halılarınızın gerek dokusu gerek rengi orijinal halini kaybedebilir.

Halı Yıkama Ne Zaman Nasıl Yapılır?

Mamak halı yıkama firması olarak otel, ev, firma halılarınızı özenle yıkıyoruz, profesyonel kadroyla ilk gün ki gibi teslim ediyoruz. Yaz aylarının gelişi, ile bahar temizliğinin ana gövdesi halı yıkamadır, günümüz ekonomisinde ev hanımlarının çoğu çalışmakta, yada ekseriyetle halı yıkamadaki zorlukları gerek mekan gerek yöntem gerek ekipman olarak yapamamaktadır. İşte Mamak halı yıkama olarak evlerinizden aldığımız halıları hijyenik halı yıkama yerlerimizde tam otomatik makinelerde özel şampuanlarla yıkıyor, özel kurutma makinelerinde dokuya zarar vermeden kurutuyoruz. Kurutma sonunda özenle paketlediğimiz halılarınızı evlerinize getiriyoruz. Halılarınızı yıkayıp, bahar temizliğinizi kabustan çıkararak size sadece bahar güneşinin sıcaklığını armağan ediyoruz. Sizde bu hizmeti bizden alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir