Mamak Halı Yıkama

Evlerimizde temizliği ile sağlığımızı en çok etkileyen eşyalar arasında halılar ilk sırada gelmektedir. Çünkü gözle göremediğimiz birçok toz ve bakteriler halı ipleri arasında rahatlıkla barınabilmekte ve vücut temasımız ile bu bakteri ve tozlar başka alanlara rahatlıkla taşınarak sağlığımızı olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Küçük çocuğu olan aileler halı temizliğine daha çok dikkat etmelidir. Mamak halı yıkama firmamız uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve uzman ekipleri ile halı yıkama işlemlerinin en iyi şekilde yapmaktadır.

Mamak halı yıkamaMAMAK HALI YIKAMA AŞAMALARI

Ankara Mispak halı yıkama firmamız deneyim ve tecrübesi ile halı yıkama işlemlerini aşamalar halinde profesyonelce yapmaktadır. Firmamıza ait Mamak halı yıkama merkezimizde uzman servislerimiz tarafından uygulanan işlem aşamaları aşağıdaki gibi yapılmaktadır.

Merkezimize bildirilen ya da halı temizleme istek çağrıları hızlı bir şekilde değerlendirilir ve adrese gidilerek halılar teslim alınır.

 • Teslim alınan halılar dokuma türlerine göre gruplara ayrılır.
 • Müşterinin özel istekleri varsa o isteklerin uygulanabilirlik durumu değerlendirilir.
 • Halı yıpranma ve leke durumu tespiti yapılır.
 • Halının orijinal durumuna zarar vermeyecek ve lekelerin giderilmesini sağlayacak kimyasal ilaçlar belirlenir.
 • Silkeleme ve vakumlama yöntemleri ile halı tozları alınır.
 • Toz alımı sonrası halılar su içerisinde bekletilerek kir yumuşaması sağlanır.
 • Belirlenen özel ilaçlar kullanarak leke çıkarma işlemi yapılır.
 • İyice yıkanan halılar durulama işlemine alınır ve sonrasında kurutulur.
 • Temizleme işlemi biten halılar paketlenerek teslim için servise teslim edilir.

Mamak Halı Yıkama Servis Çalışanları

Ankara Mispak halı yıkama firmamız ve bağlı şubelerinin tamamında, halı yıkama ile birlikte, perde, battaniye, yorgan, koltuk gibi eşyalarında yıkama işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemlerin yüksek kalitede yapılabilmesi için tüm çalışanlarını, tecrübeli ve iş ahlakına göre davranan kişiler arasından seçilmektedir. Tüm personeli alanında uzman ve yüksek tecrübeye sahiptir.

Mamak Halı Yıkama FirmasıHalı Dokuma Çeşitleri

Halı yıkama merkezimiz yıkanmak için gelen halıları dokuma çeşitlerine göre ayrım yaparak, her dokuma çeşidine göre farklı yıkama yöntemi uygulanmaktadır. Halı dokuma çeşitleri olarak makine ve el dokuması halılar, yün ve ipek dokuması halılar, antik özelliği olan halılar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mamak Halı Yıkama Fiyatları

Firmamız halı yıkama ücretlerini merkezi olarak belirlemektedir. Mamak halı yıkama merkezimizde belirlenen halı yıkama ücretleri, halı dokuma çeşitlerine göre değişmektedir. El dokuması halılar ile makine dokuması halıların yıkama ücretleri arasında farklılık bulunmaktadır. Ayrıca halı üzerinde yapılacak tadilat ve özel leke çıkarma işlemleri ücretler arasında farklılık oluşturmaktadır.

Sık Sorulan Sorular Nelerdir?

Sosyal medya üzerinden ve halı yıkama merkezimize bizzat yapılan müracaatlarda halı yıkama işlemleri için çeşitli sorular sorulmaktadır. Sorulan sorular arasında en sık rastlanılan soru türlerinden bazıları şunlardır.

 • Yıkama firması güvenilir mi? Halıların kaybolma durumu olabilir mi?
 • Yıkama esnasında halının renklerinde değişim meydana gelir mi?
 • Halıları her yıl yıkatmalı mıyız?
 • Yıkama firmaları halı teslim servisleri için ücret alıyor mu?
 • Halılarımız ne kadar süre yıkama firmasında kalacak?
 • Her türlü leke çıkartılabilir mi?
 • Tamiratlar orijinaline uygun yapılabiliyor mu?

Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve sorularına cevap vermek için servis elemanlarımız tecrübe ve bilgilerine dayanarak cevap vermektedir.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Mamak halı yıkama firması olarak, antik özelliği bulunan tarihi eser özelliğine sahip halılar yıkama için hiçbir şekilde teslim alınmamaktadır. Müşterinin özel isteğine göre bu tür halılar yerinde ve müşterinin yanında temizlenmektedir. Servis hizmetleri ise en az 10 metrekare ve üzeri olan halı yıkama işlemleri için verilmektedir. Tüm halı yıkama ve diğer eşya yıkama işlemleri özel ilaçlar ve makinalar ile uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.

Halı Yıkamada Kullanılan Kimyasallar

Halı yıkama işlemlerinde çeşitli kimyasal ilaçlar kullanılmaktadır. Kullanılacak ilaç türleri bir prosedür ile belirlenmekte ve hangi kimyasalın hangi leke için kullanılacağı belirlenmiştir. Leke analizinAdım Adım Mamak Halı Yıkamai yapan yıkama merkezi personeli leke boyutu ve durumuna göre kimyasal miktarını ayarlar ve uygulamaya geçer.

Servis Süreci

Halı yıkama işlemleri için servis talep edebilirsiniz. Servis süreci telefon ile firmamıza ulaşarak servis talep etmeniz ile başlayacaktır. Servis adresinize intikal eder ve göstermiş olduğunuz halıları bir etiket ile size ait olduğunu işaretler. Yıkama merkezine getirilen halılar leke analizinden sonra yıkama işlemine tutulur ve temizlendikten sonra tekrar adrese en kısa zamanda teslim edilecektir.

Karşılaşılan Leke Türleri

Halı lekeleri arasında en sık rastlanılanları, kahve, çay, yemek, dondurma, meyve, boya, oje, kola, şarap, çeşitli sıvı lekeleri gibi leke türleri yer alır.

Mis-Pak Halı Yıkama Firma Adresi

Ankara Mispak halı yıkama fabrika merkezimiz Altındağ İlçesinde, Tatlar yolu üzerinde bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir