Oran Halı Yıkama

Tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile son teknolojik halı yıkama makinalarına sahip Oran halı yıkama firması olarak organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanarak halılarınızı yıkıyoruz. Çalışma prensiplerimizin başında müşteri memnuniyeti ve sağlığı, kaliteli hizmet vermek gelmektedir. Firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir.

Oran Halı Yıkama

Halılarınız yıkama aşamasından teslim durumuna kadar birçok işlemden geçerek tertemiz şekilde teslim edilmektedir. Toz alma, yıkama, sıkma, kurutma, kontrol ve paketleme aşamaları uzman ve dikkatli çalışma ekibimiz tarafından gerçekleşmekte ve teslimi sağlanmaktadır. Yıpranmadan halı temizliği için Oran Halı Yıkama size en iyi hizmeti sağlamak için burada.

 

Oran Halı Yıkama Adımları Süreçleri

Evlerde en çok bakteri ve toz barındıran eşyalardan biri halılar olmaktadır. Toz dışında birçok lekeye maruz kalan halılar evde yapılan işlemler ile temizlenmesi oldukça zor bir duruma gelir. Toz, kahve lekesi, çay lekesi, yemek lekeleri halıda en çok karşılaşılan durumlardan biridir. Firma olarak yıkatmak istediğiniz halılarınız istediğiniz zaman evinizden alınarak büyük bir titizlik ile işlemlere tabi tutulur ve size yıpranmamış, temiz şekilde teslim edilir. Yıkatmak istediğiniz halılar;

 • İstediğiniz zaman evinizden alınır
 • Geldiği gün özel odalarda toz alma işlemi uygulanır
 • Özel şampuanlar ile yıkama işlemi gerçekleşir
 • Vakumlama makineleri ile kirli suyu emilir
 • Özel kurutma odalarında kurutmaya alınır
 • İstediğiniz gün teslimatı ücretsiz olarak sağlanır

Halı yıkama adımları özenli gerçekleşerek en kısa sürede teslimatı sağlanmaktadır. Halınızda leke bulunuyorsa, özel leke çıkarma işlemi yapılarak tertemiz hale getirilir.

oran-halı-yıkamaDeneyimli Kargomuz İle Hizmetinizdeyiz

yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, deneyimli ve uzaman kadrosu ile son derece titiz şekilde çalışmaktadır. Özenli evinizde bulunan tüm halı çeşitlerini yıkadığımız gibi Oran halı yıkama olarak ayrıca Battaniye, Yorgan ve Koltuk yıkama hizmeti de sunuyoruz. Evinizde bulunan tüm bu eşyalar için kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet alabilirsiniz. Deneyimli kadromuz ile en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yıkama Yapılan Halı Türleri

Her evde kullanılan halı çeşitleri farklılık göstermektedir. Halınızın türü ne olursa olsun en iyi şekilde yıkatabilirsiniz. Dilerseniz yerinde halı yıkama hizmeti ile yerinden çıkmayan halılarınız için de hizmet alabilirsiniz. Örneğin evinizde duvardan duvara halıflex bulunuyorsa yerinde yıkama işlemi ile aynı gün kullanım imkanına sahip olabilirsiniz.

Özenle yıkanan halılar, kuruya yakın şekilde bırakılarak aynı gün kullanım imkanı sunar. Ayrıca firma olarak makine halısı, yün halı, shaggy halı, nepal halı, step halı, hereke halı, el dokuma halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Oran Halı Yıkama Fiyatları

Firma olarak piyasada halı yıkama firmalarından daha uygun fiyatlar ile müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Yıkanan tüm halılar metre kare ve halı türüne göre fiyatı farklılık göstermektedir. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Halı Yıkamada Sıkça Sorulan Sorular

Halı yıkama işleminde müşterilerimiz genel olarak halıların nasıl yıkandığı konusunda tereddüt yaşamaktadır. Halı yıkama süreçleri, yıkama işlemi, teslim tarihi ve kullanılan malzemeler gibi birçok konu müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Halıda bulunan lekeler nasıl çıkarılır gibi birçok konu sorulmakta ve merak edilmektedir.

Bu tür konular hakkında firma olarak müşteri sağlığına büyük önem gösteriyor ve tüm işlemleri organik ürünler ile gerçekleştiriyoruz. Kurutma işlemlerini özel odalarda yaptığımız için bakteri oluşmadan kurumasını sağlıyoruz. Leke çıkarmak için ise özel ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler kesinlikle halının yapısına ve rengine zarar vermeyecek türden.

Halınızın yapısına, büyüklüğüne ve adetine göre en kısa sürede yıkama gerçekleştirilerek teslim edilmektedir. Teslimler halının durumuna göre değişebilir.

Ankara Oran Halı YıkamaHizmet Kapsamı

Oran halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Hizmet politikamız gereği 10 metre kare altında olan halılar yıkanmamaktadır. 10 metreden fazla yıkatmak istediğiniz halı bulunuyorsa bizi arayabilirsiniz. Ayrıca antika ve tarihi değeri bulunan halılarınız büyük bir titizlikle yıkanmakta ve teslim edilmektedir.

Hizmet kapsamı gereği halılarda kesinlikle hiçbir kimyasal ürün kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz kesinlikle insan sağlığına zararlı değildir.

Yıkanmasını istediğiniz halılar sizin istediğiniz gün ve tarihte alınır, ve yine sizin istediğiniz gün ve saatte teslim edilir. Siz günü belirleyin biz size hizmet verelim.

Halı Üzerinden Çıkartılan Lekeler

Halınız üzerinde hangi leke olursa olsun Oran halı yıkama olarak tüm lekeleri çıkarma garantisi sunuyoruz.

 • Şarap
 • Boya
 • Çay Lekesi
 • Vişne Lekesi
 • Kahve Lekesi
 • Meyve Suyu Lekesi
 • Çamur Lekesi
 • Yemek Lekesi
 • Meyve Lekesi
 • Kalem Lekesi

Tüm bu lekeler ve daha birçok leke özenle belirlenerek, leke çıkarma işlemi uygulanır ve temiz şekilde teslim edilir.

İletişim Adresi

Firmamız ile iletişime geçmek için bizi telefonla arayabilirsiniz. Ankara tüm ilçeleri Çankaya, Mamak, Keçiören gibi ilçelerden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Altındağ Talatyolu üzerinde bulunan firmamız ile size en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir