Pursaklar Halı Yıkama

İnsan sağlığını en çok bulunulan ortamın hava kalitesi etkilemektedir. Yaşam alanlarımız olan ev ve iş yerlerimizde bulunan halılar en fazla kirlenen ve üzerinde bakteri barındıran eşyalardandır. Halılar üzerindeki toz ve bakteriler sağlığımızı sürekli tehdit etmektedir. Bu tehdidi ortadan kaldırmak ve en alt düzeye indirebilmek için halı temizliğine önem vermeliyiz. Pursaklar halı yıkama servisi olarak sizlere halı temizliği konusunda her türlü yardımda bulunmaktayız. Halılarınızın temizlenmesi ve yıkanması için bizim ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Pursaklar halı yıkama yerleriPursaklar Halı Yıkama Aşamaları

Temizlik hassas işlem gerektiren işlemlerdendir ve profesyonel ekipler tarafından yapıldığında daha sağlıklı sonuçlar alınmaktadır. Pursaklar halı yıkama servisimiz uzman ekipleri ve bilgi birikimleri ile halı yıkama işlemlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Profesyonelliğin gereği olarak halı yıkama işlemleri belirli aşamalar dâhilinde yapılmaktadır. İşlem aşamalarından bazıları şunlardır.

 • Müşteri siparişini verir ve bildirilen adrese servis gönderilir.
 • Yerinde kontrol edilen halılar etiketlenir ve teslim alınır.
 • Müşterinin özel istekleri varsa not alınır.
 • Halı yıkama merkezimize getirilen halılar müşteri isteklerine göre, halı dokuma özelliklerine göre özel yıkama bölümlerine alınır.
 • Halılar üzerindeki lekelere göre kullanılacak kimyasallar belirlenir.
 • Yıkama öncesi tamirat gerekli ise tamirat işlemleri yapılır.
 • Yıkama işlemi öncesinde toz alma işlemi yapılır.
 • Halılar nemlendirilerek lekeler üzerine kimyasal uygulaması yapılır ve lekeler çıkartılır.
 • Özel yıkama bölümüne alınan halılar dokuma çeşitlerine göre yıkama işlemine tabi tutulur.
 • Yıkaması tamamlanan halılar durulama ve kurutma bölümüne alınır.
 • İşlemi tamamlanan halılar özel olarak ambalajlanır ve adrese teslim edilir.

Pursaklar Halı Yıkama Servis Çalışanları

Pursaklar halı yıkama merkezimizde çalışacak olan eleman seçimlerinde, iş tecrübesi, eğitim sertifikaları gibi özellikler aranmaktadır. Tüm çalışanların iş ahlakına uygun hareket etmeleri istenir ve sürekli olarak gözetlenir. Müşteri memnuniyeti ve iş kalitesinin sürekli yükseltilmesi amaçlandığından, servis çalışanlarının iş prensiplerine uyması sağlanarak profesyonelce iş yapılmaya çalışılır.

Halı Dokuma Çeşitleri

Her evin ihtiyacı olan halılar dokuma türlerine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Günümüzde büyük çoğunluğu makine dokuma halılardan oluşmaktadır. Pursaklar halı yıkama şubemize yıkanmak için gelen halı çeşitleri arasında, dokuma çeşidi olarak, el dokuma, yün dokuma, ipek dokuma gibi çeşitlerinde olduğu görülmektedir.

Ankara Pursaklar Halı YıkamaPURSAKLAR Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama ücretleri firmalar tarafından değil ortak yönetim birimleri tarafından yıllık olarak belirlenmektedir. Dokuma çeşidine göre halı yıkama ücretleri farklılık göstermektedir. Yıkatılması istenen halı üzerinde özel işlem yapılmak isteniyorsa yapılacak işleme göre ek ücret talep edilebilir. Bu işlemler tamirat ve bazı lekelerin çıkartılması işlemleridir.

Sık Sorulan Sorular Nelerdir?

Hizmet verilen ve hizmet alınan tüm işlerde insanların sık sorduğu sorular bulunmaktadır. Halı yıkama işlemleri için, halı sahiplerinin en sık sorduğu sorular arasında,

 • Halı yıkama firmalarımı daha temiz yıkar, evde yapılan yıkamada mı daha temiz olur?
 • Halı yıkama firmaları halıları koruyabilir mi? Halı zarar görür mü?
 • Kullanılacak deterjanlar ve ilaçlar halı renklerinde değişiklik yapar mı?
 • Bir halı yılda kaç kez yıkanmalıdır?
 • Tüm halıların yıkama ücreti aynı mı?
 • Hangi ilaçlar kullanılıyor?
 • Yıkama sonrasında halım yeni gibi olur mu?

Eski halılar üzerinde tamirat yapılabiliyor mu? Gibi birçok soru sorulmakta ve tüm sorulara servis elemanlarımız tarafından cevap verilmektedir.

Pursaklar Halı Yıkama FabrikasıPursaklar Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Pursaklar halı yıkama merkezi olarak, ev ve işyerlerinizde bulunan her türlü halı yıkama işlemi yapılmaktadır. Özel durumlarda halılarınız yerinden kaldırılmadan özel makinalar ile yerinde temizlenmektedir. Servis hizmetlerimizi 10 metrekareden fazla halı yıkama işleri için kullanmaktayız. Ayrıca antik değere sahip olan halılarınız servislerimiz tarafından teslim alınmamaktadır. Bu tür halıların temizliği yerinde yapılmaktadır.

Halı Yıkamada Kullanılan Kimyasallar

Ankara Mispak halı yıkama şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile halı yıkama işlerinde kullanmış olduğumuz tüm kimyasalları halı dokumasına ve renklerine zarar vermeyen, sadece leke çıkartma özelliği olan kimyasallardan seçilmektedir. Halı yıkamada kullanılan kimyasallar ilgili kurullar tarafından konulan prosedürlere göre belirlenmektedir.

Servis Süreci

Pursaklar halı yıkama şubesi olarak, halı yıkatmak isteyen müşterilerin ayaklarına servis göndererek yıkatılmak istenen halıları teslim alıyoruz ve yıkandıktan sonra tekrar teslim ediyoruz.

Leke Türleri

Halılar en çok üzerine dökülen çeşitli leke oluşturucu maddeler sonucu kirlenmektedir. Halı üzerindeki leke türleri, kahve lekesi, çay lekesi, salça lekesi, yumurta lekesi, boya, oje lekeleri, meyve lekesi, şarap, kola ve alkollü içecek lekelerinden oluşmaktadır.

Firma Adresi

Ankara Mispak halı yıkama fabrikamız Altındağ İlçesi, Tatlar yolu üzerinde bulunmaktadır. Pursaklar halı yıkama şubemize ulaşmak istiyorsanız. Kızılay istikametinden havaalanı yolunu takip ettiğinizde Pursaklar bölgesinde halı yıkama merkezimizi göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir