Şentepe Halı Yıkama

Kişilerin halı yıkatmak için tercih ettikleri firmalarda dikkat ettikleri bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar sayesinde firma tercih sebebi olmakta ve halılarının güvende olduğunu hissetmektedirler. Bizim işletmemizde kişilerin dikkat etmiş oldukları bu ince bütün noktaları bünyesinde barındırmaktadır. Şentepe Halı Yıkama olarak 10 yılı aşkındır bu sektörde kişilere gereken hizmeti vermekteyiz. Hizmet garantisi ve müşteri memnuniyeti ise öncelikli hedefimiz konumundadır.

Şentepe Halı YıkamaŞentepe Halı Yıkama Süreçleri

 • Halı yıkamak için irtibata geçen kişilerin adreslerinde halılar ücretsiz olarak alınır.
 • Halılar güvenli bir şekilde işletmeye getirilerek yıkama safhasına hazırlanır. Bu safhada öncelikle toz alma ve üzerindeki leke noktaları tespit edilir.
 • Toz alma işlemi bitirilip uygun leke çıkarıcılar ile çıkarıldıktan sonra yıkama evresine geçilir.
 • Yıkama aşamasında halıya uygun kimyasallar ile son teknoloji aletler sayesinde yıkama işlemi tamamlanır.
 • Kurutma safhasında halılar direk güneş ışığından maruz olarak uygun kurutma atölyelerinde kurutulması sağlanır.
 • Temizlenen halılar uygun şekilde paketlenerek ücretsiz servis hizmeti ile kişilerin kapısına kadar iletilir.

Şentepe Halı Yıkama Hizmetimiz

Halı yıkama konusunda son derece iyi bir kadro ile iş başı yapmaktayız. Şentepe Halı Yıkama olarak kişilerden geri dönütler sayesinde kendimizi daha fazla geliştirmeye ve eksik noktaları ise tamamlamaya gayret etmekteyiz. Yıkama olarak sadece halı yıkama ile sınırlı bir hizmet anlayışımız yoktur. Bunun yanında battaniye, yatak, yorgan, koltuk yıkama hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Ne Tür Halılar Yıkanmaktadır?

Halı yıkama evresinde kişilerin tereddüt ettiği noktaların başında bu halım yıkanırsa bozulabilir mi? düşüncesidir. Bu konuda işletmemiz kişilere gereken teminatları sağlamaktadır. Şentepe Halı Yıkama firmasında her tür halı yıkama imkanı ve ekipmanı bulunmaktadır. El dokuma halılar, ipek halılar, yün halılar veya naylon dokuma halılar hepsi de uygun bir şekilde yıkanması sağlanmaktadır.

şentepe halı yıkamaaŞentepe Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkatma konusunda bir fiyat belirlemek ve bu fiyatı sabit tutmak olanaksızdır. Fiyatlar halının cinsine dokuma özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yanında fiyat belirleyici bir başka unsur ise halının leke boyutlarıdır. Leke yoğunluğuna göre halının metre kare fiyatına göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Kişilerin bu konuda daha sağlıklı bir bilgi alabilmesi için iletişime geçmeleri daha doğru olacaktır.

Şentepe Halı Yıkamada Sıkça Sorulan Sorular

Yün halılar yıkanır mı?

-Evet yün halılar yıkanmaktadır. Bu yıkama esnasında halınız herhangi bir zarar görmemektedir.

El dokuma halılar yıkanırken renk karışımı yaşanıyor mu?

-El dokuma halılarda kullanılan iplik ve ipliğin boya maddeleri doğal olduğundan dolayı kimyasal bir madde kullanılmasından kaçınılmakta ve doğal yöntemler ile yıkama sağlandığından dolayı herhangi bir renk karışımı olmamaktadır.

Servis ücreti alınıyor mu?

-Yıkamak için halıların teslim alınması ve geri teslim edilmesi durumlarında herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Halılar herhangi bir garanti kapsamında mıdır?

-Halılarınızı kapınızdan alıp tekrar teslim edilene kadar firmamız garantisi altındadır.

Hizmet Kapsamı

Yıkama hizmetinden faydalanabilmek için kişilerin bazı noktaları göz önünde bulundurması gereklidir. 3 metre karenin altındaki halılar yıkama için alınmamaktadır. Zarar görecek kadar eskimiş ve yıpranmış halılar için yıkama yapılmamakta ve yıkanması halinde ise firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Antika ve tarihi değer taşıyan halılarda şartlar önceden belirlenmekte ve bu kapsam dışında gelişen olaylardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Şentepe halı yıkamaKimyasal Madde Kullanılıyor Mu?

Halı yıkama aşamasında kimyasal madde halının leke türüne ve dokuma cinsine göre gerek görüldüğü takdirde kullanılmaktadır. Bunun dışında ise halı şampuanı kullanımı sağlanmaktadır.

Teslim Alma \ Teslim Etme Süreci

Hizmet teslim alma talebiniz doğrultusunda kapıdan alınması ile başlamaktadır. Kapıdan teslim alınan halılar yıkandıktan sonra 3 ile 7 iş günü içerisinde tekrar kapınıza teslim edilmektedir. Bunun dışında kişilerin Şentepe Halı Yıkama adreslerine gelerek elden de teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Halının Üzerindeki Lekeler Çıkar mı?

 • Şarap lekesi

Halının üzerindeki şarap lekesi çıkarılması daha önceden lekeye bir uygulama yapılmamış ise %80 oranında temizlenmesi sağlanmaktadır.

 • Yanık lekesi

Halı üzerindeki yanık lekelerinin çıkartılması mümkün olmamaktadır.

 • Çay lekesi

Çay lekeleri büyük oranda çıkarılmaktadır.

 • Kahve lekesi

Kahve lekeleri de halıdan çıkarılması sağlanmaktadır.

 • Boya lekesi

Boya lekeleri çıkarılması aşamasında boyanın türüne göre lekeler çıkarılması değişmektedir. Yağlı boya gibi lekelerin çıkarılması mümkün olmamakta ve diğer boyalar büyük oranda çıkarılmaktadır.

 • Vişne lekesi

Lekeye daha önceden kimyasal madde tatbik edilmediği süreci çıkarılmaktadır.

 • Yağlı yemek lekesi

Yağlı yemek lekeleri çıkarılmaktadır.

 • Çamaşır suyu lekesi

Bu lekenin çıkarılması mümkün değildir.

 • Ütü lekesi

Ütü sararması lekeleri halının yapısını değiştirmediği sürece sarı lekeler çıkarılabilir.

 • Yağ lekesi

Yağ lekeleri de büyük oranla halınızda çıkarılması sağlanmaktadır.

İşletmenin Adresi

Şentepe Halı Yıkama Yenimahalle Ankara’dadır. Kızılay’a yakın bir mahalle olan Pamuklar mahallesinde hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir